O mnie

3 komentarze:

Konfitura. pisze...

Hej! Osobiście chodziłam do tej samej szkoły przez 7 lat(łącznie z podstawówką). Gdy zobaczyłam w tej szkole ciebie i twoją siostrę, jakoś się nie przejęłam, ale gdy na korytarzu spotkałam twoje rysunki, oniemiałam z wrażenia! Ja sama rysuję od dość dawna, ale w sumie może dlatego gorzej rysuję, bo nie poświęcam się temu zbyt, robię to ze zwykłych nudów czy też "wyżywania się na papierze" :D No i zwykle rysuję ludzi, na dodatek długopisem, bo nie lubię ołówków i nie znam się na nich :)
Niestety, chodzę teraz do nowego gimnazjum...Szkoda, że nie zdążyłam się jakoś z tobą zapoznać! Jestem o rok młodsza, więc zapewne nie zwracałaś na mnie uwagi, no i nie wiedziałaś (w sumie..teraz też nie wiesz) kim jestem.
Szkoda...
Masz taki talent od dziecka, czy może chodziłaś/chodzisz od dawna na jakieś zajęcia plastyczne, czy może rodzice kupują ci przybory plastyczne?
Wiesz, mi w sumie nie kupują, nawet nie mam swojego biurka :( Podobno mam talent, ale z twoim jest nieporównywalny! Pełny podziw :)Pozdrawiam (mam swojego bloga więc gdybyś chciała odpisać bezpośrednio tam to zapraszam :D)

bluealmonds pisze...

Cześć! Bardzo Cię przepraszam za tak późną odpowiedź, dawno nie zaglądałam do tej zakładki i w ogóle trochę zaniedbałam blog. Super, że też rysujesz, z chęcią obejrzę Twoje prace.
Znam parę twarzy i parę nazwisk z rocznika niżej, ale niekoniecznie potrafię skojarzyć pojedyncze nazwiska z twarzami ;) Jak mnie znalazłaś?
Zamiłowanie do rysowania mam chyba po pradziadku :D Zawsze rysowałam, przede wszystkim zwierzęta, a potem już tylko ptaki. Nie chodzę obecnie na żadne zajęcia, ale chodziłam kiedyś. Dostałam trochę przyborów od rodziny, a teraz niektóre sobie sama kupuję (np. czarny pisak, z którym się nie rozstaję). Dzięki za miłe słowa. :) Pozdrawiam!
Emilka

Konfitura. pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.